Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture - Inżynier Wsparcia Technicznego

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

Firma w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby, która dołączy do zespołu inżynierów Działu Technicznego w ramach stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa (okolice)
Numer referencyjny: VIK-DT-22/2

Opis stanowiska, czyli jakie mamy dla Ciebie zadania i wyzwania:

 • Wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów;
 • Prowadzenie prezentacji produktowych;
 • Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz proponowanie i uzgadnianie urządzeń w wykonaniu specjalnym;
 • Przygotowywanie i monitorowanie ofert;
 • Współpraca z Działem Konstrukcyjnym / Wdrożeniowym, udział w pracach R&D;
 • Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej;

Wymagania, czyli co będziemy brali pod uwagę w trakcie rekrutacji, a przede wszystkim to co ułatwi realizację stawianych przed Tobą zadań:

 • Wykształcenie wyższe techniczne, najchętniej w zakresie: inżynieria sanitarna, wentylacja i ogrzewanie lub pokrewne;
 • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
 • Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i znajomość norm branżowych, na plus będą: znajomość branży p-poż i zagadnień z dziedziny oddymiania;
 • Wysoka kultura osobista, otwartość, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa oraz kreatywność;
 • Wiedza związana z wentylatorami, szeroko pojętą wentylacją, doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktów;
 • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy z klientem oraz znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. AutoCad, Inventor.

Osoba spełniająca powyższe wymagania może liczyć na:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
 • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • Konkurencyjne warunki zatrudnienia, a ponadto: szkolenia specjalistyczne, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski , hiszpański) oraz zajęciach sportowych,
 • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższanie kwalifikacji oraz realną perspektywę awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres: rekrutacja.dt@venture.pl.
Poza CV z aktualną fotografią i listem motywacyjnym, prosimy dołączać ewentualne referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Venture Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Mokra 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Natomiast z tym z którymi podejmiemy rozmowę gwarantujemy informację zwrotną.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:Venture Industries Group