Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Asystentka / Asystent w Dziale Eksportu

Nr Ref.:
Miejsce pracy:
Łomianki-Kiełpin
Region:
Mazowieckie

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego Dział Eksportu

Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin
Region: Mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów zagranicznych,
  • Przyjmowanie, koordynacja i raportowanie realizacji zamówień,
  • Współpraca z innymi działami wewnętrznymi: zakupów/logistyki, technicznym, planowania produkcji, magazynem,
  • Sporządzanie dokumentacji eksportowej,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziana znajomość j. niemieckiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta,
  • Biegła znajomość programów z zakresu MS-Office,
  • Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji,
  • Rzetelność, dokładność, systematyczność, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdecydowanie w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • Pełny etat, stałe wynagrodzenie,
  • Jasno określone kryteria awansu i premiowania,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych w obszarze działalności firmy,
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie oraz „wczasy pod gruszą” – świadczenie z ZFŚS,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (sporty drużynowe, wybrany pakiet Multisport),
  • Zajęcia językowe w siedzibie firmy,
  • Dofinasowanie w zakresie edukacji.

CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl , z podaniem numeru referencyjnego niniejszego ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Venture Industries Group