Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Konstruktor - Dział Konstrukcyjno-Wdrożeniowy

Nr Ref.:
Miejsce pracy:
Grudziądz
Region:
Kujawsko-pomorskie

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: Kujawsko-pomorskie

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej urządzeń i oprzyrządowania produkcyjnego,
  • Nadzór nad produkcją prototypową/krótkoseryjną, weryfikacja założeń projektowych,
  • Udział w pracach badawczo-wdrożeniowych,
  • Wykonywanie analiz w zakresie konstrukcji maszyn przepływowych,
  • Sporządzanie analiz, kosztorysów, instrukcji, wycen/szkiców na potrzeby ofert handlowych.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej, wysoka motywacja, wyobraźnia przestrzenna,
  • Kreatywność, rozumienie wytycznych projektowych, znajomość adekwatnych norm,
  • Wykształcenie techniczne o profilu elektromechanicznym , mechanika i budowa maszyn itp.
  • Znajomość z zakresu elektromechaniki ogólnej, przepływów, analiz MES,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska AutoDesk (AutoCad, Inventor),
  • Mile widziana wiedza związana z wentylacją, wentylatorami, pompami itp.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
  • Szkolenia specjalistyczne w niszowych obszarach.
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych w obszarze działalności firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,
  • Jasno określone kryteria awansu i premiowania,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie oraz „wczasy pod gruszą” – świadczenie z ZFŚS,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (sporty drużynowe, wybrany pakiet Multisport),
  • Zajęcia językowe (angielski) w siedzibie Firmy,
  • Wysoką kulturę pracy, skandynawski model działania.
  • Dofinasowanie w zakresie edukacji – studia podyplomowe itp

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl , z podaniem numeru referencyjnego niniejszego ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Venture Industries Group