Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Akademia Wentylacji z wizytą na Białostocczyźnie

W  środę 19.03.2014 Venture Industries w ramach  Akademii Wentylacji  miało okazję zaprosić Uczestników szkolenia do jednego z najlepszych hoteli w Białymstoku. Klimatyczne miejsce z bogatą historią nadało całemu przedsięwzięciu charakter wyjątkowego wydarzenia.

Techniczne rozprawy dotyczące między innymi Systemu  HICS (system wentylacji jednorurowej), rekuperacji, czy wentylacji oddymiającej były prowadzone przez wyspecjalizowanych w określonej tematyce Prelegentów (na codzień zasilających kadrę Inżynierską Venture Industries).

Mamy nadzieję, że Uczestnicy ukończyli szkolenie nie tylko  bogatsi o wiedzę techniczną i Certyfikat. Spotkanie było dobrą okazją do poszerzenia kontaktów, wymiany spostrzeżeń i doświadczeń z branży wentylacyjnej.

Szczególnie miło było nam gościć Osoby wspólpracujące z Naszym Przedstawicielem Regionalnym z Białegostoku.  

Chcielibyśmy również pochwalić Uczestników szkolenia w Białymstoku: Wykazali się Państwo  jedną z najwyższych frekwencji, dotyczących szkoleń z cyklu Akademia Wentylacji.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:Venture Industries Group