Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type
CHVB, CHVT - Wentylator oddymiający

CHVB, CHVT

Wentylator oddymiający

Seria wentylatorów CHVB/CHVT stosowana jest zarówno w systemach wentylacji ogólnej, jak również do usuwania gorącego dymu powstałego w czasie pożaru.
Zapytaj o produkt

Zastosowanie

Seria wentylatorów CHVB/CHVT stosowana jest zarówno w systemach wentylacji ogólnej, jak również do usuwania gorącego dymu powstałego w czasie pożaru.

Spełniają swoją rolę w wentylacji kuchni przemysłowych, parkingów, budynków użyteczności publicznej, wszędzie tam gdzie instalacje są wyposażone w systemy filtrów, przepustnic.

Konstrukcja

Wentylatory wykonane są zgodnie ze standardem normy EN 12010-3. Wentylatory promieniowe z napędem bezpośrednim z silnikiem zamontowanym poza strumieniem powietrza.

Temperatura przetłaczanego medium to 400°C/2h lub 120°C w sposób ciągły.

Obudowy wentylatorów wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, z panelem typu sandwich i wypełnieniem ognioodporną izolacją akustyczną z włókna szklanego (M0) o grubości 25 mm. Wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu.

Silnik elektryczny

Wszystkie modele są dostarczane z elektryczną skrzynką przyłączeniową. Silniki jednofazowe 230V-50 Hz (CHVB), lub trójfazowe 230/400V-50 Hz (CHVT). Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55.

Możliwość użycia regulatorów tyrystorowych typu REB, oraz regulatorów transformatorowych typu RMB/RMT.

Silniki trójfazowe można również regulować za pomocą przetwornicy częstotliwości.

Wsparcie techniczne

Dobierz wentylator www.programdoboru.pl

m3/h
Pa


Venture Industries Group