Nawigacja mobilna

Księga kondolencyjna

Przekazujemy do Państwa dyspozycji to szczególne miejsce na naszej stronie www.

Miejsce, w którym każdy może zostawić wspomnienie o Pani Dyrektor Annie Wiech-Gołębiewskiej
lub kilka słów otuchy dla tych, którzy opłakują Jej odejście.

Wielkie nam pustki uczyniłaś droga Aniu tym zniknieniem swoim.
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było ….
Pozostaniesz wśród nas na zawsze pełna energii, pomysłów i ciepła
Dziękuję za te 33 wspólne lata.

Wojtek Stawski, 04.12.2020

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informacje o śmierci Pani Ani, osoby kierującej się w życiu sercem i emanującą ciepłem. Z sympatią wspominamy dni wspólnej pracy. W imieniu Działu Księgowości Venture Industries prosimy przyjąć szczere kondolencje.

Dorota Krakowska, 04.12.2020

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Dyrektor Anny Wiech-Gołębiewskiej. Pragniemy złożyć rodzinie zmarłej, oraz wszystkim współpracownikom Venture Industries, wyrazy głębokiego współczucia. To ogromna strata dla nas wszystkich.

Włodzimierz Dziwiński Went-Dom, 04.12.2020

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Dyrektor Anny Wiech - Gołębiewskiej. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz współpracownikom firmy VENTURE INDUSTRIES składają właściciele i pracownicy firmy LEMAR S.J.

Właściciele i pracownicy firmy LEMAR S.J. , 04.12.2020

Niewymownie mi przykro i czuję ogromny żal z powodu Twego odejścia droga Aniu, znaliśmy się i współpracowaliśmy 30 lat, i zawsze mogłem liczyć na Twoją pomoc, szczególnie w trudnych początkach firmy LEMAR. Byłaś dla mnie wyrozumiała i dobra jak rodzina, zawsze będę o tym pamiętał i zawsze będę Cię wspominał.

Jan Lemanek, 04.12.2020

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Św. Jan Paweł II. Pani Dyrektor Anna Wiech - Gołębiewska na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz najbliższym. Joanna Stawicka-Sztygowska wraz z rodziną, 04.12.2020

Joanna Stawicka-Sztygowska, 04.12.2020

Z ogromnym smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Pani Dyrektor Anny Wiech Gołębiewskiej . W mojej pamięci pozostanie jako człowiek o wielkim sercu, wrażliwym na ludzkie problemy. Z wdzięcznością ucznia dziękuję za wszystko , czego się nauczyłam. Składam wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

Izabela Morawska z rodziną, 04.12.2020

Smutek... łza... Zapamiętamy Panią Anne jako Nieprzeciętną Osobowość, człowieka z ogromną dbałością o szczegóły i wizerunek firmy. Bez wątpienia z Jej odejściem, odchodzi cząstka Venture Industries. Najbliższym, Rodzinie oraz Współpracownikom składamy kondolencje i wyrazy współczucia.

Kasia i Maciej Dąbrowscy, 04.12.2020

Słowa nie ukoją bólu, jaki czujemy po stracie Pani Dyrektor Anny Wiech-Gołębiewskiej. Na zawsze jednak pozostanie w naszej pamięci. Dziękuję za wszystko czego przez 30 lat znajomości i współpracy mogłam się nauczyć i co przeżyć. Składam szczere wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

Dorota Kwiatkowska z mężem, 04.12.2020

W tym ciężkim okresie dla wielu z nas z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Ani .Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz współpracownikom firmy VENTURE INDUSTRIES składają właściciele i pracownicy firmy Catering Bracia Wiśniewscy .Pani Ania jak co roku od wielu już wielu lat dała nam się poznać jako bardzo ciepła miła i uśmiechnięta osoba.....

Maciej Wiśniewski/Janusz Wiśniewski wraz z pracownikami Catering Bracia Wiśniewscy , 04.12.2020

Żegnaj Aniu, moja kochana siostro, to takie smutne ......

Zofia Hanak, 04.12.2020

Z ogromnym smutkiem i bolem przyjelismy wiadomosc o odejsciu naszej Drogiej przyjaciolki Ani. Nasza przyjazn trwala przez 40 lat. Anusia byla wspanialym czlowiekiem - piekna, zawsze usmiechnieta, pelna ciepla i zyczliwosci i taka pozostanie w naszych sercach. Rodzinie i Najblizszym skladamy wyrazy glebokiego wspolczucia.

Stanislawa Parylo z rodzina, 04.12.2020

Aniu kochana to smutna wiadomość, że Ciebie nie ma, ale jesteś w naszych sercach. To wielka strata dla nas. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie.

Irena Jastrzębska z rodziną, 05.12.2020

Kochana, Droga Pani Aniu Świat ponownie zatrzymał się w miejscu 25.11.2020 roku. Była Pani dla mnie i mojej rodziny zawsze prawdziwym Przyjacielem. Pani pomoc i wsparcie zawsze będzie mi się kojarzyć z Panią. Szczególnie odczułem to w 2014 roku, kiedy potrafiła Pani wspierać mnie w trudnych chwilach. Teraz pozostał ogromny smutek i żal. Pamięć o Pani zawsze będzie mi bardzo bliska. Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Cyt. „Śpij, nocą śnij, Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi. Teraz śpij Niech dobry Bóg Zawszę Cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr”…. Tadeusz Konopka z rodziną, 05.12.2020r.

Tadeusz Konopka - Inspektor nadzoru , 05.12.2020

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pani Anny Wiech-Gołębiewskiej. Łączymy się w smutku z tymi, którzy byli z Nią blisko. Pamięć o Pani Annie pozostanie z nami.

Barbara i Grzegorz Kałka, Anna i Maciej Grycza, Pracownicy firmy Greka sp. z o.o., 05.12.2020

To tak trudno wytłumaczyć... Że się Kogoś nie zobaczy… Że już koniec… że nie wróci… Że nikt tego nie odwróci… Pozostały Nam wspomnienia… Smutek w Sercu… Dziękuję za wszystko czego mogłam się nauczyć i co przeżyć przez wspólne 25 lat. Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Alicja Żuławnik z rodziną, 06.12.2020, 06.12.2020

Smierc stawia nas w obliczu bezsilnosci, ktora nas obezwladnia i zabiera w nieznane. Z wielkim smutkiem przyjelismy wiadomosc o smierci pani Ani Wiech-Golebiewskiej. W imieniu Firmy Ventur Deutschland GmbH skladam wyrazy wspolczucia Rodzinie i Najblizszym.

Tadeusz Polubok z rodzina , 07.12.2020

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy tą wiadomość. W naszych sercach Pani Ania pozostanie na zawsze jako serdeczna i uśmiechnięta osoba całym sercem oddana Firmie Venture Industries. Składamy Całej Rodzinie oraz Pracownikom Venture Industries wyrazy współczucia

Iwona i Dariusz Grzybowscy, pracownicy Eko-Sanit,, 08.12.2020

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Anny , którą zawsze będziemy bardzo ciepło wspominać. Nie możemy uwierzyć, że tak niespodziewanie odeszła. Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami... Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Pani Anny składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym Dyrekcja i pracownicy Biura Podróży Janus

Biuro Podróży Janus, 08.12.2020

Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Dyrektor Anny Wiech-Gołębiewskie. Pozostanie w mej pamięci. Są jednak chwile w życiu, których powszednią skalą czasu nie można mierzyć. Będę pamiętał, że zawsze Pani Dyrektor, prosiła o potwierdzenie bezpiecznego powrotu do domu z wyjazdu służbowego, co było troską o nas pracowników. Dziękuję za spotkania i rozmowy z Panią. Składam wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim

Eugeniusz Prysok, Venture Industries - Katowice, 08.12.2020

Z głębokim żalem pożegnaliśmy Panią Annę Wiech-Gołębiewską. Zachowamy Ją w pamięci jako osobę życzliwą, ciepłą i zaangażowaną oraz profesjonalną w pracy. Składamy wyrazy współczucia Jej Najbliższym.

Wspólnicy Global Audit Partner: Zbigniew Boczkowski i Janusz Procner , 09.12.2020

Z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pani Dyrektor Anny Wiech-Gołębiewskiej. Pani Ania zawsze była życzliwą, uśmiechniętą i ciepłą osobą. Bezgranicznie oddana i zaangażowana w sprawy firmy. Taką właśnie ją zapamiętamy…. W imieniu Zarządu oraz wszystkich pracowników firmy Lindab Sp. z o.o., na ręce Rodziny i Bliskich oraz Współpracowników z Venture Industries przesyłamy szczere kondolencje i składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Piotr Wolak, Prezes Zarządu Lindab Sp. z o.o., 09.12.2020

Z wyrazami ogromnego smutku i żalu żegnamy naszą Panią Dyrektor Annę Wiech-Gołębiewską, którą na zawsze zachowamy w pamięci jako osobę o niezwykle dobrym sercu, niosącą troskę i pomoc wszystkim pracownikom Oddziału Produkcyjnego. W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników Venture Industries Oddz. Grudziądz składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Piotr Pakowski, Venture Industries Grudziądz, 09.12.2020

Pustka i bezsilność...to uczucia z którymi bardzo trudno sobie poradzić...wyrazy współczucia i żalu z powodu odejścia Pani Dyrektor...Pani Anno to zdecydowanie za szybko na koniec współpracy...Nasze kondolencje dla bliskich i całej załogi Venture Industries

Adam Pawłowski,SOUND-PROJECT i współpracownicy, 09.12.2020

Głęboko poruszyła nas wiadomość o śmierci Pani Ani. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako osoba niebywale zaangażowana w sprawy biznesu oraz nie pozostającą obojętną na sprawy ludzkie. Składamy wyrazy żalu i współczucia Jej najbliższym.

Anna Mikoś, Bożena Stańczyk Kiepurska, Izabela Basek, Bank Pekao SA , 10.12.2020

Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszej ukochanej Pani Dyrektor Anny Wiech-Gołębiewskiej. Pani Ania była wspaniałym i ciepłym człowiekiem, czego doświadczyliśmy z mężem i dziećmi nie raz. Była dla nas jak matka. Nigdy nie zostawała obojętna na krzywdę drugiego człowieka. Była zawsze życzliwa, uśmiechnięta i taka na zawsze pozostanie w naszych sercach. Będzie nam Pani bardzo brakowało. Składamy Rodzinie i Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia.

Joanna Pakowska wraz z Rodziną, 10.12.2020

Aniu, trudno pojąć, że Ciebie nie ma wśród nas. Smutek i żal, zostanie w naszych sercach na zawsze. Halina i Roman Jaszyk wraz z Rodziną, 14.12.2020

Halina i Roman Jaszyk, 14.12.2020

" Nie żyjemy , aby umierać ........ ale umieramy, aby żyć wiecznie" Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Pani Anny składają Pracownicy oraz Zarząd Perkun Security, 14.12.2020 r.

Pracownicy oraz Zarząd Perkun Security, 14.12.2020

Ktoś kiedyś w mym pamiętniku zapisał następujące słowa: „Żyj tak aby po śmierci zapłakał po Tobie nawet pracownik zakładu pogrzebowego”… dziś te słowa zyskują szersze znaczenie, płacze wiele osób, bo odeszła od nas dobra, wrażliwa i ciepła osoba. Na ręce Rodziny, Kierownictwa i Pracowników Venture Industries, składamy wyrazy współczucia i smutki, w związku z odejściem bardzo bliskiej osoby. Na zawsze w Naszej pamięci. Maxima Północ Sp. z o. o. 15.12.2020 r.

Roman Niewęgłowski - Maxima Północ Sp. z o. o., 15.12.2020

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby, na myśl o których zasypie nas lawina wspomnień.. Dziękujemy Pani Aniu za zaszczyt poznania, wiele lat współpracy, za pełen empatii styl bycia oraz chęć rozwiązywania najmniejszych problemów oraz wprowadzenie do rodziny Venture. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia ..

Załoga firmy BUD-WENT Mieczysław Filipiak sp. z o. o. , 15.12.2020

Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Anny. Znaliśmy się ponad 30 lat. Będziemy Ją wspominać jako osobę niezwykle serdeczną, ciepłą i życzliwą. Składamy serdeczne kondolencje Rodzinie i Najbliższym. Dorota, Marek ,Piotr Kobosko MK-WENT

MK-WENT, 15.12.2020

Pani Ania, Osoba serdeczna, troskliwa, zaangażowana, nie godząca się na bylejakość, na bezduszność i obojętność, wymagająca (ale przede wszystkim od siebie), obdarzająca zaufaniem, z równym szacunkiem odnosząca się do klientów, współpracowników, podwładnych jak i usługodawców, Przy obmyślaniu każdej kolejnej inwestycji Jej priorytetem było stworzenie możliwie jak najlepszych warunków socjalnych dla pracowników. Przez lata współpracy zawodowej nasze kontakty przerodziły się w zażyłość, wyrażającą się serdecznym zainteresowaniem sprawami rodzinnymi, radością z osiągnięć, współczuciem w trudnych chwilach, drobnymi upominkami z wakacji, czy choćby rozmowami na zapleczu przy herbatce z cytryną... Wszystko to pozostanie we wdzięcznej pamięci. I strasznie trudno pogodzić się z myślą, że się już nie spotkamy... Kieruję serdeczne myśli i wyrazy współczucia dla Jej Rodziny, Przyjaciół i Współpracowników

Monika Depowska architekt, 16.12.2020

"Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma..." W. Szymborska PANI ANIU, nie mogę w to uwierzyć... Dziękuję, za Pani serdeczność, wrażliwość, zainteresowanie, dbałość o szczegóły, rozmowy przy herbacie z cytryną na zapleczu firmy. Nasza znajomość trwająca przeszło 24 lata przerodziła się w znacznie głębszą relację niż inwestor - architekt. Na zawsze zostanie PANI w mojej pamięci. Rodzinie i przyjaciołom przesyłam wyrazy współczucia i życzę dużo siły w tych trudnych chwilach Magdalena Kowalczyk, 17.12.2020

Magdalena Kowalczyk, Pracownia Architektoniczna Mak, 17.12.2020

Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Dyrektor. Odeszła od nas kobieta o wielkim sercu, oddana pracy i jej pracownikom. Tacy ludzie nie zdarzają się często, są wyjątkowi i tym boleśniej odczuliśmy tę stratę.

Dariusz Deuter, 17.12.2020, 17.12.2020

Z ogromnym żalem przyjmuję tę smutną wiadomość. Myśląc o Firmie myśli się zazwyczaj o ludziach, a Venture była to Pani Anna. Trudno się pogodzić z tym, że tak wspaniała, ciepła i serdeczna osoba odeszła. Gorące wyrazy współczucia przesyłam Rodzinie, osobom bliskim oraz współpracownikom.

Fi Ryszard Bilski, 21.12.2020

Pani Ania osoba, która poznałam w pracy. Była na wakacjach w moim miejscu pracy w Danii. Znałam krótko lecz mogę powiedzieć, ze była osoba o WIELKIM sercu!!! Ciepła, życzliwa. Codziennie rano jak jechałam do pracy to cieszyłam się ze zobaczę Polkę, z która będę mogła porozmawiać tak normalnie po polsku...To były piękne dni. Przemiła kobieta. Pustka w sercu.

Justyna Slupianek, 31.01.2021

Kochana Aniu, przez 34 lata miałaś i zawsze będziesz miała specjalne miejsce w moim sercu. Tyle myśli, tyle wspomnień, złość na tych, którzy skrzywdzili tak wspaniałego Człowieka, ból, bezbrzeżny smutek. Z biegiem dni narasta potworna świadomość, że to naprawdę się stało i że nie pójdziemy już razem na spacer, na herbatę, nie pogadamy o ważnych dla nas sprawach... Święta, Nowy Rok bez telefonów z życzeniami, Aniu, mam przynajmniej nadzieję, że już nie cierpisz i może nawet jesteś szczęśliwa. Oby tak było. Strasznie jednak boli Twoja nieobecność, Twoje milczenie. Brak mi słów, Aniu, żeby wyrazić, jak okropnie źle i pusto jest bez Ciebie. Jeszcze nie tak dawno śmiałyśmy się wspominając nasze stare czasy. Potem śmiechu było coraz mniej. Teraz już tylko czarna rozpacz. Do zobaczenia, Aniu, kiedyś, gdzieś...

Ewa Hobora, 02.02.2021

Dodaj wpis do księgi kondolencyjnej


Venture Industries Group