Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Dyrektor Produkcji

Nr Ref.:
Miejsce pracy:
Grudziądz
Region:
Kujawsko-pomorskie

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: Kujawsko-pomorskie

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i koordynacja prac w zakresie technologii, produkcji, logistyki wewnętrznej i utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego
  • Zapewnienie prawidłowej realizacji procesów produkcyjnych z uwzględnieniem obowiązujących standardów jakościowych
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcji
  • Podnoszenie efektywności i jakości procesów produkcyjnych
  • Inicjowanie i koordynowanie działań w zakresie sprawności technicznej środków produkcji i nowych inwestycji
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy podległych pracowników

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie zarządzania produkcją lub obróbki metali)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym z wieloosobowym zespołem pracowniczym
  • Znajomość technologii obróbki metali
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wiedza z zakresu Systemów Zarządzania Jakością, BHP i Ochrony Środowiska będą dodatkowymi atutami

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz udział w systemie premiowym
  • Realny wpływ na działalność nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez Pracodawcę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport),
  • Możliwość doskonalenia nauki języka w ramach prowadzonych kursów,

CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl , z podaniem numeru referencyjnego niniejszego ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Venture Industries Group