Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praktyka / Staż w Dziale Technicznym - Region Mazowieckie

Nr Ref.:
VIK-DT-M-01-22
Miejsce pracy:
Łomianki-Kiełpin
Region:
Mazowieckie

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRAKTYKA / STAŻ W DZIALE TECHNICZNYM

Miejsce pracy: Łomianki, Region Mazowieckie
Nr ref. Ogłoszenia VIK-DT-22/P

Wymagania:

  • studentka/student lub absolwentka/absolwent studiów technicznych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, otwartość, rzetelność, systematyczność,
  • wiedza związana z wentylatorami, szeroko pojętą wentylacją.

Firma oferuje:

  • praktyka i/lub półroczny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia,
  • możliwość weryfikacji wiedzy akademickiej w praktyce,
  • zdobycie doświadczenia w zespole profesjonalistów oraz poznanie specyfiki pracy Działu Technicznego i Technicznego Wsparcia Sprzedaży,
  • zapoznanie z profilem produkcji oraz praktycznymi możliwościami zastosowania oferowanych urządzeń w procesach technologicznych;,
  • ruchome godziny pracy (8-16, 9-17),
  • przyjazną atmosferę pracy i atrakcyjne zarobki.


CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl z podaniem numeru referencyjnego niniejszego ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"


Informujemy, że Administratorem danych jest Venture Industries Sp. z o.o z siedzibą w  Łomiankach przy ul. Mokra 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Venture Industries Group