Nawigacja mobilna

Specjalista do spraw logistyki

Nr Ref.:
VIK-DT-20-4
Miejsce pracy:
Łomianki-Kiełpin
Region:
Mazowieckie

Venture Industries Sp. z o.o.

Firma Venture Industries Sp. z o.o., wiodący producent i dystrybutor urządzeń wentylacyjnych z siedzibą w Łomiankach,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kiełpin (pow. warszawski zachodni)
Nr ref. Ogłoszenia VIK-DT-20-4

Zakres obowiązków:

  • stała współpraca z firmami transportowymi w tym organizacja, nadzorowanie wysyłek krajowych i zagranicznych,
  • rozliczanie i potwierdzanie wykonania usług transportowych,
  • tworzenie, nadzór oraz archiwizacja dokumentów transportowych,
  • współpraca z agencjami celnymi,
  • analiza i bieżąca optymalizacja procesów logistycznych.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych, przepisów prawa przewozowego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i skrupulatność (wysoki poziom umiejętności interpersonalnych),
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • szkolenia specjalistyczne, szkolenia językowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industires Sp. z o.o. z siedzibą w Kiełpinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Venture Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kiełpinie przy ul. Mokrej 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Venture Industries Group