Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture - Asystentka/Asystent w Dziale Eksportu

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka/Asystent w Dziale Eksportu

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa (okolice)
Numer referencyjny: VIK-DTE-18/1

Opis stanowiska, czyli jakie mamy dla Ciebie zadania i wyzwania:

  • Koordynacja realizacji zamówień dla odbiorców zagranicznych,
  • Przygotowywanie ofert, raportowanie realizacji zamówień, planowanie zleceń,
  • Współpraca z działami: zakupów/logistyki oraz planowania produkcji/wdrożeń,
  • Zakładanie kart nowych produktów,
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania, czyli co będziemy brali pod uwagę w trakcie rekrutacji, a przede wszystkim to co ułatwi realizację stawianych przed Tobą zadań:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta, mile widziane w branży technicznej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, drugi język mile widziany,
  • Biegła znajomość programów z zakresu MS-Office,
  • Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji,
  • Rzetelność, dokładność, systematyczność, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Osoba spełniająca powyższe wymagania może liczyć na:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • Pełny etat, stałe wynagrodzenie,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, system premiowy, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski, hiszpański, niemiecki) oraz zajęciach sportowych, wyjazdach integracyjnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres: rekrutacja.dt@venture.pl
Poza CV z aktualną fotografią i listem motywacyjnym, prosimy dołączać ewentualne referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Venture Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Mokra 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Natomiast z tym z którymi podejmiemy rozmowę gwarantujemy informację zwrotną.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group