masz pytania - zadzwoń: (22) 751 95 50, 751 20 31

Praca w Venture - Kontroler Jakości

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęła pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

Firma w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby, która dołączy do Działu Kontroli Jakości w ramach stanowiska:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: Kujawsko-pomorskie

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Firma oferuje:

Aplikacje, CV i list motywacyjny oraz referencje / dokumenty potwierdzające kwalifikacje z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać na adres rekrutacja.vig@venture.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industires Sp. z o.o. z siedzibą w Kiełpinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Venture Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kiełpinie przy ul. Mokrej 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualności 2018
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006