Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture - Inżynier Wsparcia Technicznego Eksportu

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obśugi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjąowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziąom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemyśowych urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem do biura w Łomiankach poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego Eksportu

Miejsce pracy: łomianki, Warszawa (okolice)
Numer referencyjny: VIK-DT-28

Opis stanowiska:

  • Wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów zagranicznych,
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert, wdrażanie projektów na wykonania specjalne,
  • Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym,
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej urządzeń,
  • Współpraca z Dziąem Konstrukcyjnym / Wdrożeniowym.

Wymagania:

  • Wyksztącenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie korespondencji (min C1), atutem będzie znajomość dodatkowego języka, np. niemieckiego, rosyjskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania 2D / 3D, np. AutoCad, Inventor,
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w dziąaniu,
  • Mile widziana wiedza związana z wentylatorami i wentylacją oraz doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski , hiszpański, niemiecki) oraz zajęciach sportowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i lisu motywacyjnego na adres: rekrutacja.dt@venture.pl.
Mile widziane są referencje oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industries Sp. z o.o z siedzibą w łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group