Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca - Asystentka/Asystent w Dziale Eksportu

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Asystentka/Asystent w Dziale Eksportu - DOE/Dział Techniczny

Nr Ref. VIK-DT-08
Miejsce pracy: Łomianki
Region: mazowieckie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość programów z zakresu MS-Office.
  • Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji.
  • Rzetelność, dokładność, systematyczność, komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.
  • Wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja realizacji zamówień dla odbiorców zagranicznych,
  • Przygotowywanie ofert, raportowanie realizacji zamówień, planowanie zleceń,
  • Współpraca z działami: zakupów/logistyki oraz planowania produkcji/wdrożeń.
  • Zakładanie kart nowych produktów,
  • Współpraca z Działem Konstrukcyjnym / Wdrożeniowym,
  • Monitorowanie i analiza zagranicznego rynku branży wentylacyjnej.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony, umowa na zastępstwo, przewidywany okres 18 miesięcy;
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, system premiowy, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski , hiszpański) oraz zajęciach sportowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group