Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Inżynier

Inżynier Wsparcia Technicznego w Dziale Technicznym
Nr Ref. VIK-DT-09
Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin
Region: mazowieckie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mechanika / elektrotechnika / materiałoznawstwo,
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2, atutem jest znajomość dodatkowego języka, np. rosyjskiego, niemieckiego,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania 2D / 3D, np. AutoCad , Inventor itp.
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa oraz kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
  • Mile widziana wiedza związana z wentylatorami i wentylacją oraz doświadczenie w pracy z klientami,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert, kalkulacji,
  • Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu specjalnym,
  • Przygotowanie specyfikacji technicznej urządzeń niestandardowych,
  • Współpraca z Działem Konstrukcyjnym / Wdrożeniowym,
  • Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, system premiowy, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski , hiszpański) oraz zajęciach sportowych, wyjazdach integracyjnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl , z podaniem numeru referencyjnego niniejszego ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group