Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Marketing

Asystent w Dziale Marketingu

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii marketingowej Firmy poprzez udział w:
    • budowaniu wizerunku oraz promocji Firmy,
    • organizacji eventów, szkoleń, spotkań biznesowych,
    • przygotowaniu materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych,
    • realizacji innych projektów z obszaru marketingu.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno – biurowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Biegła znajomości obsługi aplikacji MS Office (również Power Point),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (korespondencja), angielski techniczny będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum rok doświadczenia w marketingu,
  • Kreatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność planowania pracy,
  • Dokładność, samodzielność i solidność przy realizacji powierzonych zadań,
  • Zdolność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Profesjonalne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia specjalistyczne i naukę języka angielskiego,
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym zespole.

Aplikacje, CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres marketing.vik@venture.pl, w tytule wiadomości: "Asystent do Działu Marketingu".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group