Venture Industries Sp. z o.o. - Inwestycje w rozwój firmy
Dodano: 2007-02-09
W ostatnim czasie w oddziale produkcyjnym w Grudziądzu
systematycznie wzrasta ilość i jakość maszyn i urządzęń wykorzystywanych w poszczególnych procesach technologicznych związanych z produkcją wentylatorów.
Pod koniec roku 2006 firma Venture Industries Sp. z o.o. zainwestowała w urządzenia nowej generacji. Zostały zakupione między innymi : wycinarka laserowa firmy BYSTRONIC, oraz manipulatory, spawarki, urządzenia do oczyszczania spawów, zgrzewarki (w ramach modernizacji parku maszynowego w spawalni).
Oddział produkcyjny oczekuje na dostawę zakontraktowanych urządzeń do oczyszczania półfabrykatów i elementów składowych produkcji, w tym profesjonalnej linii do usuwania zanieczyszczeń ultradźwiękami i śrutownicy do oczyszczania odlewów. Wśród zamówionych urządzeń znalazły się również 2-wie sterowane komputerowo tokarki DMG, oraz roboty załadowcze. Nowe inwestycję pozwolą utrzymać nadal dynamiczny rozwój firmy, zakładamy znaczną poprawę jakości wentylatorów i terminowości dostaw zarówno krajowych, jak i eksportowych. |